Aktualności:
Wystawa malarstwa - Marii Serwińskiej-Guttfeld i Andrzeja Guttfelda 14 Luty 2012 o 23:25

Thermaleo Sp. z o.o. oraz Uzdrowisko Szczawnica S.A. zapraszają na wystawę Marii Serwińskiej-Guttfeld i Andrzeja Guttfelda w galerii pijalni wód mineralnych, plac Dietla w Szczawnicy. Wystawa czynna codziennie oprócz wtorków w godz. 9.00-16.30 w dniach 12-22 lutego 2012r.

Andrzej Guttfeld - Studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom w pracowni malarstwa prof. Bronisława Kierzkowskiego. Uprawia rysunek, malarstwo i grafikę. Wystawy indywidualne i udział w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. Prace malarskie i graficzne nagradzane w konkursach regionalnych i ogólnopolskich.

Maria Serwińska-Guttfeld Studia ukończyła na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom uzyskała w katedrze grafiki w 1967 r u prof. Edmunda Piotrowicza i prof. Ryszarda Krzywki. Uprawia grafikę, rysunek i malarstwo. W dorobku ma 15 wystaw indywidualnych oraz udział w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. W 1987 r. otrzymała stypendium twórcze MKiS. Jej prace znajdują się w zbiorach w kraju i zagranicą. Otrzymywała nagrody i wyróżnienia w konkursach na malarstwo i grafikę miesiąca i roku.